Веб-портал міста Люботин » Головна » Повторне голосування з виборів Президента України відбудеться 21 квітня

 Повторне голосування з виборів Президента України відбудеться 21 квітня
Автор: Chekardina   Додано:8 квітня 2019   Переглядів:388   Категорія - [Головна, Вибори Президента України 2019]
 
 (голосів: 0)

Шановні люботинці - виборці!

 

         Останні кілька місяців щодня з екранів телебачення та радіоефірі ми бачимо та чуємо багато різнопланової інформації щодо кандидатів на пост Президента України. Ми можемо мати різні думки, підтримувати того чи іншого кандидата, але нас усіх єднає одне — бажання жити в розвиненій, європейській країні, мати гідний рівень життя, бачити здоровими і щасливими наших дітей і наші родини.

Менше, ніж через два тижні, ми станемо учасниками доленосного рішення для нашої України. Повторне голосування з виборів Президента України відбудеться 21 квітня. Кожний українець зробить свій виважений вибір. Не пізніш як за п’ять днів до дня повторного голосування відділ ведення Державного реєстру виборців передасть іменні запрошення для всіх люботинців, які вам доставлять представники дільничних виборчих комісій.  

До 15 квітня включно ще є час внести необхідні зміни, виправити помилки чи неточності, якщо такі були виявлені під час І туру виборів. Також до 15 квітня включно відділом ведення приймаються заяви на тимчасову зміну місця голосування. Для вашої зручності відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Люботинської міської ради у квітні працює без вихідних.

Отже, всі, хто не знайшов себе у списках у день голосування або інформація у Ваших персональних даних не відповідала дійсності, повинні особисто з паспортом звернутись до виконкому Люботинської міської ради (І поверх, каб. №16 відділ ведення Державного реєстру виборців тел.: 066-711-94-20, 098-042-19-47, 741-03-26, 741-32-02).

Тільки відділ ведення Державного реєстру виборців може внести необхідні зміни.  Завчасна перевірка у Державному реєстрі — запорука спокійної та безперешкодної реалізації виборчого права.

Нагадуємо, що підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Виборець, включений до списку виборців на звичайній виборчій дільниці, має можливість реалізувати право голосу на виборах Президента України шляхом отримання виборчого бюлетеня за умови пред'явлення одного з таких документів:

-         паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або у вигляді картки;

-         військового квитка (виключно для військовослужбовців строкової служби);

-             тимчасового посвідчення громадянина України.

Наголошуємо, що вимагання членом дільничної виборчої комісії при видачі виборчого бюлетеня інших документів, крім зазначених вище, наприклад, довідки про реєстрацію місця проживання виборця; витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, тощо є неприпустимим.

 

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

Наталія Крюченко

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.