Сайт міста Люботин » Головна » Головне управління статистики у Харківській області інформує

 Головне управління статистики у Харківській області інформує
Автор: Chekardina   Додано:15 травня 2019   Переглядів:16   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Головне управління статистики у Харківській області інформує


У 2019 році відзначається 50-та річниця Всесвітнього дня електрозв’язку та інформаційного суспільства, який святкується щорічно 17 травня з 1969 року і відзначається в честь заснування Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ) та підписання першої Міжнародної телеграфної конвенції в 1865 році. Стандарти МСЕ допомагають прискорити досягнення Цілей в області сталого розвитку засобами інформаційно-комунікаційних технологій. Цьогорічне святкування ювілею проходить на тему: "Подолання розриву в стандартизації".

За 2018 рік у Харківській області споживачам у сфері телекомунікацій та поштового зв’язку було реалізовано послуг на 3,6 млрд.грн, у тому числі населенню – на 2,6 млрд.грн.

Найбільшим попитом користується рухомий (мобільний) зв’язок, який забезпечує близько двох третин загального обсягу реалізованих послуг у сфері телекомунікацій та поштового зв'язку, або 2,5 млрд.грн. Крім того, обсяг реалізованих інтернет-послуг склав 392,6 млн.грн, послуг фіксованого телефонного зв’язку – 333,3 млн.грн; трансляції, ретрансляції теле- та радіопрограм, технічного обслуговування й експлуатації обладнання в мережах мовлення, радіозв’язку – 37,3 млн.грн, з них кабельного телебачення – 18,8 млн.грн.

Оскільки значна кількість громадян мають змогу користуватися одночасно послугами різних операторів мобільного зв’язку, число абонентів перевищує чисельність населення області. Так, на 1 січня 2019 року кількість абонентів рухомого (мобільного) зв’язку по області становила 4,0 млн., абонентів Інтернет – 1,6 млн., фіксованого телефонного зв’язку (фіксованих телефонних ліній) – 415,9 тис., кабельного телебачення – 25,0 тис. абонентів.

У січні–березні 2019 року середньооблікова кількість штатних працівників підприємств інформаційної та телекомунікаційної діяльності складала 7476 осіб, середньомісячна заробітна плата працівників становила 15804 грн, що на 13,7% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто працює в сфері телекомунікацій, робить канали зв’язку якіснішими, а спілкування людей – простішим. Бажаємо вдалих починань, трудових і творчих звершень, креативних ідей та професійних успіхів!

 

 

Заступник начальника                                                                                Н. КУЧЕРЕНКО

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.