Сайт міста Люботин » Головна » Повідомлення про результати конкурсу - визначено переможця конкурсу

 Повідомлення про результати конкурсу - визначено переможця конкурсу
Автор: Chekardina   Додано:3 червня 2019   Переглядів:36   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Повідомлення про результати конкурсу

Визначено переможця конкурсу


Виконавчий комітет Люботинської міської ради повідомляє про те, що 24.05.2019 року відбулось засідання конкурсної комісії по відбору підприємств на право надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Люботинської міської ради, на якому було розглянуто:

-          конкурсну пропозицію, яка надійшла від єдиного учасника – Виробничого управління комунального господарства ЛМР ХО;

-          оцінювання конкурсної пропозиції за визначеними критеріями та відповідність кваліфікаційним вимогам;

-          визначення переможця конкурсу.

Розглянувши конкурсну пропозицію, відповідність кваліфікаційним вимогам та враховуючи досвід роботи підприємства у комунальній сфері, вирішено визначити переможцем конкурсу на право надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Люботинської міської ради ВУКГ ЛМР ХО (м. Люботин, вул. Слобожанська, 151, т. 741-20-70), керівник – начальник підприємства Євтушенко О.О.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 30 травня 2019 р. № 102 «Про призначення переможця на право надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Люботинської міської ради» визначено переможцем на право надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Люботинської міської ради ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КООМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.