Сайт міста Люботин » Головна » 29 серпня - День вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 29 серпня - День вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Автор: Chekardina   Додано:29 серпня 2019   Переглядів:39   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Сьогодні, 29 серпня, Україна вшановує пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У місті Люботині представники міської ради разом із донькою загиблого героя Олександра Загудаєва вшанували пам'ять учасника антитерористичної операції.

Олександр був справжнім патріотом. У найскладніші періоди він був ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, був воїном-інтернаціоналістом.

На початку бойових дій на Сході України добровольцем пішов захищати територіальну цілісність держави. 12 листопада 2014 року героїчно загинув під містом Щастя Луганської області.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Пам'ять про славного Героя назавжди залишиться в наших серцях.

Слава Героям України!

 

29 серпня - День вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.