Сайт міста Люботин » Головна » У місті Люботині з’явиться сучасна будівля ЦНАПу

 У місті Люботині з’явиться сучасна будівля ЦНАПу
Автор: Chekardina   Додано:13 вересня 2019   Переглядів:12   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

У місті Люботині з’явиться сучасна будівля ЦНАПу
У місті Люботині з’явиться сучасна будівля ЦНАПу

Центр надання адміністративних послуг сьогодні є найкращою організаційною формою взаємодії влади і населення.
У приміщені виконкому міської ради ЦНАП вже надає 128 адміністративних послуг (із жовтня їх кількість збільшиться до 136). Але існує гостра необхідність у створенні зручних умов для наших мешканців у наданні якісних послуг. Адже саме за якістю послуг кожен громадянин оцінює турботу місцевої влади про нього та ефективність її роботи.
І на сьогодні завершилося виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію нежитлової будівлі по вул. Ушакова під адміністративну будівлю – Центр надання адміністративних послуг для населення.
Проектом передбачається демонтаж існуючої покрівлі та подальше облаштування нової покрівлі, збільшення висоти першого поверху, влаштування вхідної групи та нових приміщень – кабінетів і вестибюлю, утеплення всіх зовнішніх стін та фундаменту. Усі приміщення будуть доступні безперешкодно для маломобільних груп населення.
Переведення цієї структури до оновленої будівлі покращить якість надання послуг і надасть можливість максимально збільшити кількість адмінпослуг.
Рік відкриття об’єкту – 2020. Вартість проектних робіт складає 3 600 000 грн.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.