Сайт міста Люботин » Головна » Турнір з шахів на Кубок «Біла тура»

Турнір з шахів на Кубок «Біла тура»
Автор: Svetlana   Додано:14 лютого 2020   Переглядів:18   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]

(голосів: 0)

13 лютого 2020 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» (суддівство – Ярошенко Г.Д., Глушко С.М., Удянський Ю.В., Кубок, індивідуальні грамоти ) разом із відділом освіти Люботинської міської ради провів турнір з шахів на Кубок «Біла тура» серед збірних команд закладів загальної середньої освіти (3 юнаки, 1 дівчина). По нашому запрошенню восьмою командою була обласна школа – інтернат «Дивосвіт». Взяло участь у змаганнях 24 юнаки і 8 дівчат. Шаховий турнір «Біла тура» проходив у спортивній залі ЗОШ №4.

За результатами змагань у командному заліку серед міських закладів загальної середньої освіти перемогу, а з нею і Кубок здобула збірна команда ЗОШ №6, II місце у збірної команди ЗОШ №4, III місце посіла збірна команда Гімназії №1. Кращими на дошках стали: 1 дошка – Жупанас Степан (ЗОШ №5), 2 дошка – Долгов Антон (Гімназія №1), 3 дошка – Маслійов Микола (ЗОШ №4), 4 дошка – Теребун Юлія (ЗОШ №4).

Будемо чекати успіхів весною на обласних змаганнях.