Сайт міста Люботин » Головна » День боротьби зі СНІДом

 День боротьби зі СНІДом
Автор: Lubotin   Додано:25 листопада 2010   Переглядів:1194   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)
Навряд чи знайдеться людина , яка не чула хоч би щось про ВІЛ- інфекцію. Багатьом відомі шляхи передачі цієї небезпечної інфекції , майже всі знають, що хвороба викликана ВІЛ , невиліковна , і кожен вважає, що для нього не є актуальним інфікування на ВІЛ. Офіційно в Україні 81 тисяча ВІЛ - інфікованих громадян . За неофіційними даними - цієї ж думки дотримуються і міжнародні фахівці – носіями вірусу є близько 400 тисяч українців .Це 1, 6% населення країни без урахування дітей і людей пенсійного віку. Враховуючи епідеміологічний характер розповсюджння ВІЛ- інфекції в світі та ,зокрема, в Україні , що посідає перше місце по темпам розповсюдження ВІЛ в Європі , є над чим за мислитись кожному з нас.

 

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом, день коли люди всієї планети згадують про масштаби захворювання, згадують померлих, співчувають хворим.

Символом цього дня стала червона стрічка. Ні одна акція в світі не проводиться без неї. Надія організаторів Дня боротьби зі СНІДом заключалась в тому в тому, що червоні стрічки будуть носити 1 грудня по всьому світі..

Зараз не тільки звичайні люди, а і зірки шоу-бізнеса носять червоні стрічки, як символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.

Ми часто говоримо - „Це далеко. Я не думаю, що це станеться зі мною або з моїми близькими". Заразитися ВІЛ може кожний з нас, але кожен з нас може цього уникнути. Задумайтесь над своїм життям – найбільшою цінністю кожної людини!

 

М. Микитенко

начальник відділу

Люботинського МЦСССДМ   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.