День Волонтера
Автор: Lubotin   Додано:25 листопада 2010   Переглядів:1682   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

5 грудня відзначають Всеукраїнський день Волонтера. Кожного року волонтери в усьому світі відзначають цю подію по-різному: проводять мітинги, паради, екологічні та інформаційні кампанії, реалізують громадські волонтерські проекти, надають безкоштовну медичну допомогу, тощо. Головною метою цього дня є визнання зусиль волонтерів та підвищення обізнаності громадськості про внесок волонтерів у розвиток суспільства. Але багато хто навіть не знає, що означає це слово. Волонтер – це добровільний помічник, так просто і коротко пояснюється його значення. А чи насправді це таке просте поняття? В чому вартість волонтерства.

 

В нашому місті працює вже 10 років волонтерський центр, близько 30 підлітків працюють на волонтерських ділянках. Можливо не кожен ще досконало розуміє це поняття, але мало хто з них залишається байдужим і не вкладає частину свого серця в волонтерську роботу. Волонтери Люботинського МЦСССДМ завжди готові допомагати у роботі на ігротеках, проведенні акцій, опитувань, розповсюдженні соціальної реклами, пропаганди здорового способу життя , профілактики ВІЛ/СНІД, тощо.

Зараз у нашому центрі з'явились нові волонтери – нова енергія, молодість, сміливість. Для них – це можливість спробувати сили, визначитись з майбутньою професією, виявити лідерські якості та примінити свою невпинну енергію на добру справу. Разом ми робимо корисну справу. Вітаємо вас, волонтери з вашим святом Всеукраїнським днем Волонтера! Бажаємо вам творчої наснаги, нових досягнень, нехай бажання творити добро ніколи не згасає у ваших серцях !

 

М.Микитенко

керівник Школи волонтерів

Люботинського МЦСССДМ