Веб-портал міста Люботин » Головна » Шановні працівники торгівлі!

 Шановні працівники торгівлі!
Автор: Svetlana   Додано:24 липня 2020   Переглядів:537   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

 

 

Шановні працівники торгівлі!

Щиро вітаю вас із професійним святом!


    Завжди і у всі часи торгівля мала найважливіше значення в економічному житті кожного регіону. Життя будь-якої повноцінної держави не можливо уявити без розвинених торгових відносин. Професія "продавець" одна з найбільш поширених і повсюдно затребуваних професій у світі.

     Ваша праця і творчий підхід до неї, професіоналізм, а також чітка, організована та ефективна робота закладів торгівлі і ресторанного господарства позитивно вливають на розвиток міста і в повному обсязі задовольняють потреби його населення. Продовжуйте і надалі поліпшувати якість торговельного обслуговування мешканців міста.

   У цей святковий день бажаю вам стабільності та нових професійних досягнень, надійних ділових партнерів і тільки тямущих і доброзичливих покупців, вірних розрахунків, повної відсутності нестач і хорошої заробітної плати. Нехай наявний асортимент завжди зможе задовольнити найсміливіші запити клієнтів, а Ваші доходи зростають у геометричній прогресії.

    Нехай життя буде наповнене щасливими днями, веселими моментами, міцним здоров'ям, повагою і вдячністю оточуючих, приємними подіями і постійною удачею.

   Родинної злагоди та мирного неба!!!

 

З повагою,

Міський голова                                                            

Леонід ЛАЗУРЕНКО