Веб-портал міста Люботин » Головна » ДО УВАГИ ЮНАКІВ: НЕВДОВЗІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ОСІННІЙ ПРИЗОВ

 ДО УВАГИ ЮНАКІВ: НЕВДОВЗІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ОСІННІЙ ПРИЗОВ
Автор: Lubotin   Додано:29 вересня 2020   Переглядів:345   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

ДО УВАГИ ЮНАКІВ: НЕВДОВЗІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ОСІННІЙ ПРИЗОВ

  

В місті тривають підготовчі заходи до чергового призову на строкову військову службу, який розпочнеться 1 жовтня. Юнаки віком від 18 до 27 років вже отримують повістки та прибувають на призовні дільниці для визначення придатності до проходження служби. Відправки команд молодого поповнення почнуться 5 жовтня та триватимуть до кінця грудня. Половина призовників служитиме в лавах Збройних Сил, інші в підрозділах Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Спеціальної служби транспорту. Термін служби за наявності вищої освіти становить один рік, за її відсутності - півтори роки. 

 

Юнаки, які не зволікаючи, першими прибувають до комісаріатів, мають переваги, адже можуть вибрати саме ту частину, в якій бажають служити. Вони будуть попередньо зараховані в команди, в яких кількість чоловік є обмеженою та невеликою.Наголошуємо, що не отримання, або ігнорування повістки не є причиною, аби не з’явитись у військовий комісаріат.

Згідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовник має самостійно з’явитись у військовий комісаріат у десятиденний термін з дня оголошення початку призову. В тому числі, щоб отримати відстрочку, або звільнення, маючи при собі відповідні документи.За ухилення від призову передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Ухилянту, доведеться сплатити штраф, який цього річ збільшується в рази, в гіршому випадку - відбути покарання у вигляді позбавлення волі.

Нагадуємо, до виконання завдань в районі ООС військовослужбовці строкової служби не залучаються. 

 

Заходи підготовки до призову відбуваються із дотриманням всіх норм, пов'язаних з епідемічною ситуацією. Всі призовники зобов’язані прибути до Харківького районного військового комісаріату за адресою: м. Харків, проспект Московський, 96 а, кабінет 19