Веб-портал міста Люботин » Головна » 30 вересня – День усиновлення

 30 вересня – День усиновлення
Автор: Lubotin   Додано:29 вересня 2020   Переглядів:352   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

30 вересня – День усиновлення

Щороку в Україні збільшується кількість людей, які прагнуть усиновити дитину. Вони відкривають свої серця перед дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, даруючи любов, увагу, родинне тепло маленьким українцям, які волею долі позбавлені піклування власних батьків. Турбота про них - наше спільне завдання, обов'язок міста, суспільства, держави. Розвиток дитячої охорони здоров'я, забезпечення права дітей на отримання якісної освіти, збереження і розширення мережі соціально-культурних і спортивних закладів є пріоритетними напрямами соціальної політики нашої держави.         

 

 День усиновлення — свято, яке щороку відзначається 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Доброта і любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти - це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину.    На обліку з усиновлення в службі у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради перебуває 14 дітей, які можуть бути усиновлені. І допомогти їм може кожен, хто небайдужий. Одні — усиновлять і виховають дитину, інші — допоможуть дитині знайти батьків, треті — нададуть фахову консультацію тим, хто хоче усиновити або тим, хто вже усиновив. Основне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости у любові і повазі.       

 

Низький уклін усім сім'ям, які усиновили, взяли під опіку чи піклування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування! Родинного щастя, радості та успіхів Вам і дітлахам!!!

Начальник служби у справах дітей 

Губська Н.А.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.