Сайт міста Люботин » Головна » 12 листопада - день пам'яті героя Олександра Загудаєва

 12 листопада - день пам'яті героя Олександра Загудаєва
Автор: Chekardina   Додано:12 листопада 2020   Переглядів:72   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Сьогодні, 12 листопада, у Залі Пам’яті, що на території Міністерства оборони України, відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування мужніх українських захисників, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, які вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели. Пролунав Дзвін Пам’яті.


https://www.mil.gov.ua/news/2020/11/12/shist-raziv-prolunav-dzvin-pamyati-v-minoboroni-vshanovuyuchi-zagiblih-zahisnikiv-ukraini/

 

 

 Цього дня у 2014 році внаслідок збройної агресії РФ на Сході України серед загиблих мужніх захисників України і наш земляк

 Старший сержант ЗАГУДАЄВ Олександр Володимирович.

  Він був справжнім патріотом: був ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, у складі обмеженого контингенту радянських військ виконував інтернаціональний борг у республіці Афганістан, у 2014 році став захисником-добровольцем України. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Пам'ять про нього житиме в наших серцях.

 

Представники Люботинської  міської ради вшанували пам'ять героя Олександра Загудаєва покладанням квітів до його могили.

 

12 листопада - день пам'яті героя Олександра Загудаєва

 

12 листопада - день пам'яті героя Олександра Загудаєва   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.