Веб-портал міста Люботин » Головна » Хай Новий рік, Різдво Христове вам подарують дні казкові!

 Хай Новий рік, Різдво Христове вам подарують дні казкові!
Автор: Lubotin   Додано:29 грудня 2020   Переглядів:507   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

 

Хай Новий рік, Різдво Христове вам подарують дні казкові!


 

Новорічні свята – найсвітліші, найчарівніші, найвеселіші для дітей та дорослих і відмінний привід для того, щоб урізноманітнити своє дозвілля.

Щороку працівники бібліотек намагаються зробити зимові свята веселими і змістовними для всіх своїх відвідувачів. До новорічно-різдвяних свят  на абонементі центральної бібліотеки оформлена  новорічна фото-зона  та  книжкова виставка «Новинки із новорічної корзинки»  біля  яких систематично проводяться бесіди та огляди літератури.  Читальний зал увібрався у святкове оздоблення, всіх відвідувачів гостинно зустрічає святкова новорічна ялинка!

 

Шановні читачі, мандруйте відділами наших бібліотек і відкривайте для себе найзаповітніші традиції святкування Нового року та Різдва Христового, переглядаючи  новорічний колаж «Хай рік новий, Різдво Христове Вам подарують дні казкові».  

 Будемо вірити, що, наступного року світ подолає недуги та пандемію. Ми з новими силами продовжимо працювати, на благо нашої громади.

Нехай нинішні новорічні та різдвяні свята будуть радісними й подарують нам віру, надію та любов! Бажаємо всім міцного здоров’я, людського щастя, добробуту та здійснення мрій. Запрошуємо всіх до наших бібліотек!

 

Директор ЦБС      

Олена АЛІСОВА