Веб-портал міста Люботин » Головна » Напередодні 8 Березня у міському Будинку культури відбувся святковий концерт

 Напередодні 8 Березня у міському Будинку культури відбувся святковий концерт
Автор: Chekardina   Додано:5 березня 2021   Переглядів:206   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 

Напередодні 8 Березня у міському Будинку культури відбувся святковий концерт

 

Промінь сонця запалить ранкову росу, – і заграє вона, забринить веселково.
Скільки мовлено вже про одвічну красу,
тільки я про жіночу скажу своє слово.

Ніжний погляд і довга русява коса та смаглявого личка привабна родзинка...
І, хоч кажуть, що світ порятує краса.
Та врятує його тільки жінка.

(Ліна Костенко)


 

 

 

 

 

 

 

 


8 Березня – жіноче свято. Разом із ним до нас приходить ніжна, ласкава і така довгоочікувана весна! І в цьому є своя закономірність: як природа прокидається від зимового сну і згодом буяє у всій своїй величі й красі, так і жінка, несе у світ свою особливу місію – любов і життя, турботу і затишок, мудрість і милосердя. Саме прекрасна половина людства наповнює будні яскравими фарбами і спонукає до гарних вчинків і добрих справ.

Напередодні 8 Березня у міському Будинку культури відбувся святковий концерт, який був таким необхідним і бажаним для створення весняного настрою жінкам нашої громади!

Із найщирішими привітаннями звернувся міський голова Леонід Лазуренко. Він наголосив, що 8 Березня – це свято не тільки жінок, але й чоловіків: це день, який дає привід говорити жінкам компліменти, дарувати квіти і своє захоплення; і висловив вдячність представницям прекрасної статі за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома та побажав міцного здоров’я, жіночого щастя й сімейного благополуччя, здійснення всіх мрій і побажань.  

Після урочистої частини продовжилося привітання від зіркових виконавців – Інни Грушко, Лілії Саєнко, Євгена Чурілова, Дани Скляр, Стаса Чернишенка Марка Літвіна, Олени Гречко, Маргарити Будькової, та дитячих колективів: зразкового художнього колективу сучасного танцю «Ай билив», зразкового художнього колективу сучасної хореографії «Монреаль», дуету у складі Вікторії Помазан і Валерії Жбанкової та  колективу естрадного співу «Нон стоп». Приємною несподіванкою для присутніх стало виконання ліричної пісні секретарем міської ради Володимиром Гречко та директором Люботинського центру зайнятості Олександром Супруном.

 Слухачі насолоджувалися чудовим співом та танцями, і після кожного виступу щедро нагороджували артистів бурхливими оплесками.

Цього дня кожна жінка, присутня в залі, отримала від міського голови Леоніда Лазуренка особливий подарунок – квіти, а доброзичлива атмосфера у залі і прекрасний концерт сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.

Дорогі наші жінки! Бажаємо вам весняного настрою в душі у будь-яку пору року. Нехай завжди буде у вашому серці відчуття справжнього щастя, а ваше життя хай наповнюється яскравими й радісними подіями.

 

 

 

Переглянути світлини: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/5842