Веб-портал міста Люботин » Головна » Форум підтримки ветеранського підприємництва

 Форум підтримки ветеранського підприємництва
Автор: Lubotin   Додано:21 квітня 2021   Переглядів:2069   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 

Форум підтримки ветеранського підприємництва

 

27 квітня о 12:00 в “Освіторія Хаб” відбудеться Форум підтримки ветеранського бізнесу, де йтиметься про механізми підтримки бізнес ініціатив ветеранів війни, які будуть впроваджені задля реінтеграції захисників у цивільне життя.

 

Дослідження потреб ветеранів у сприянні підприємницькій діяльності, яке проводила ГО “Повернись живим” показало, що станом на 2021 рік цілеспрямованої, системної та комплексної підтримки ветеранського підприємництва в Україні не існує, як не існує у юридичній площині і самого поняття «ветеранське підприємництво”. Це означає, що ветерани можуть користуватися правом участі у наявних програмах зі сприяння розвитку підприємницької діяльності на загальних умовах. Глибинні інтерв’ю дозволили виявити основні потреби респондентів у сприянні ветеранському малому та середньому бізнесу та зрозуміти нагальність дискусії з представниками влади та бізнес-середовищ.

Під час заходу за участі прем’єр-міністра України Денис Шмигаль, міністра у справах ветеранів Юлія Лапутіна, представників депутатських фракцій, бізнес-платформ (Київська школа економіки, МІМ, CEO Club й ін.), директора Фонду “Повернись живим” Тарас Чмут та власне самих ветеранів вперше буде обговорено Державну стратегію підтримки ветеранського бізнесу, презентовано Асоціацію ветеранського бізнесу і всеукраїнську менторську платформу підтримки підприємництва захисників. 

 

Організатор: Громадська організація “Повернись живим” 

Інфопартнери: UA:Суспільне мовлення, Лівий берег

 

Програма заходу - forum.savelife.in.ua

Промо-ролик ТУТ.

 

Акредитація для ЗМІ ТУТ.

Журналісти можуть відвідати Форум за адресою вул. Московська, 2, “Освіторія Хаб” у захисних масках або онлайн (пряма трансляція на lb.ua та facebook.com/backandalive).

 

За детальною інформацією: Тетяна Кириленко - 050 97 93 596.