Сайт міста Люботин » Головна » Готуємось до дитячого свята !

 Готуємось до дитячого свята !
Автор: Lubotin   Додано:26 березня 2011   Переглядів:1080   Категорія - [Головна, Джерела 2011]
 
 (голосів: 2)

В травневі дні Україна відзначає день Європи. І наше місто не стоїть осторонь, лейтмотивом дитячого свята стане проведення Дня Європи в нашому місті. В цьому році фестиваль – конкурс мистецтв « Люботинські джерела – 2011» , що традиційно проходить в нашому місті в кінці травня , планується провести 21 травня під девізом « Люботин - дитяча республіка

 

Готуємось до дитячого свята !

 

25 березня відбулось чергове засідання організаційного комітету міського фестивалю – конкурсу мистецтв «Люботинські джерела» - 2011. На засіданні були розглянуті результати першого відбіркового туру в номінації « Вокальне мистецтво», пройшло обговорення питання щодо організації «Європейського містечка» в міському парку, розробки конкурсно-розважальної програми і для малечі, і для тинейджерів, і для студентської молоді, в яких будуть ігри, вікторини та конкурси країн Європи. До оргкомітету надійшло чимало пропозицій від молодіжної громадської організації «Спілкування без кордонів», від міського волонтерського центру, представники спортивної громадськості висловили бажання влаштувати показові виступи з рукопашного бою, кікбоксингу, спортивних танців. Члени оргкомітету працюють над вирішенням важливих організаційних питань, які зроблять дитяче свято цікавим, насиченим, яскравим. Кожен зможе знайти собі розвагу до смаку: чи спортивні змагання, чи творчі конкурси, чи ігрові програми. На всіх чекатимуть сувеніри, призи та подарунки, бо все найкраще в Люботині – для дітей !

 

Запрошуємо всіх, хто має бажання допомогти у підготовці та проведення фестивалю – конкурсу мистецтв « Люботинські джерела – 2011», у кого є цікаві ідеї, пропозиції, до співпраці!

 

Телефони : голови оргкомітету - 741-14-81 ;

керівника режисерсько - постановчої групи - 741-11-53

 

Голова оргкомітету, секретар

Люботинської міської ради Л. Гільова.

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.