Веб-портал міста Люботин » Головна » Щодо сплати земельного податку фізичними особами

 Щодо сплати земельного податку фізичними особами
Автор: Lubotin   Додано:16 серпня 2021   Переглядів:210   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Щодо сплати земельного податку фізичними особами

У разі несплати сум грошового зобов’язання з плати за землю, платники податку притягуються до відповідальності у вигляді штрафу

 Відділ земельних відносин виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області  інформує, що  29.08.2021 спливає строк сплати земельного податку.          

Відповідно до ст. 14 Податкового кодексу України  земельний податок — це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також землекористувачів.

 У разі несплати сум грошового зобов’язання з плати за землю, платники податку притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 20 % від суми податкового боргу та нараховується пеня у порядку визначеному ст. 129 Податкового кодексу.  У зв’язку з вищевикладеним,  власникам земельних ділянок,  земельних часток (паїв) та  землекористувачам необхідно звернутись до органу державної податкової служби   (вул. Ушакова, 3б, м. Люботин, тел. 057 741-11-71, 741-46-73) для  своєчасної сплати земельного податку  (заборгованості за наявності).

 

Відділ земельних відносин виконавчого комітету

Люботинської міської ради Харківської області