Веб-портал міста Люботин » Головна » 17 вересня – День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

 17 вересня – День працівників цивільного захисту України (День рятівника)
Автор: Lubotin   Додано:17 вересня 2021   Переглядів:62   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

17 вересня – День працівників цивільного захисту України (День рятівника) 

Привітання міського голови Леоніда Лазуренка

17 вересня – День працівників цивільного захисту України (День рятівника)– свято сильних і відважних людей,  професіоналів, які цілодобово стоять на захисті безпеки громадян.

Самовідданість, стійкість, відважність та сміливість – ці якості демонструють наші рятівники  під час виконання службових обов’язків, захищаючи від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру, виробничих аварій, інших природних чи техногенних бід наших громадян.

 

Ризикуючи власним життям, вони гідно виконують свій службовий обов"язок на Сході України, в ім"я миру та спокою рідної землі.

 

Шановні рятівники!


Від вашого професіоналізму та оперативності залежать життя людей та збереження майна. Кожного разу ви доводите свій високий професіоналізм та з гідністю виконуєте доручену справу, перебуваючи  у різноманітних екстремальних ситуаціях.

 

У цей святковий день прийміть найкращі побажання нових сил та наснаги, благополуччя та нових професійних успіхів на благо народу України. Бажаю усім вам і вашим родинам міцного здоров'я, всіляких гараздів, більше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках.

 

 

З повагою,  
Люботинський міський голова                                  
Л.І.Лазуренко


   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.