Веб-портал міста Люботин » Головна » Харківське туристичне бієнале

 Харківське туристичне бієнале
Автор: Lubotin   Додано:21 квітня 2011   Переглядів:1377   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Харківське туристичне бієнале

 

15 квітня в Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка відбулася урочиста церемонія відкриття ІІ виставки «Харківська туристична бієнале» та IV Туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі». Метою проведення цього заходу була презентація кращих туристичних маршрутів регіону та сувенірних виробів. Актуальність організації заходу продиктована необхідністю створення і розвитку туристичної інфраструктури, що відповідає статусу Харкова та Харківського регіону, а також міжнародним стандартам, в тому числі в рамках підготовки до проведення матчів Чемпіонату ЄВРО–2012 з футболу.

Участь в урочистому відкритті взяли голова Харківської облдержадміністрації М.М.Добкін, голова Харківської обласної ради С.І.Чернов, Надзвичайний і Повноважний посол Фінляндії в Україні

К. Міккелссон, Генеральний консул Чеської Республіки в м. Донецьк А. Мургаш, Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Я. Гранат. Присутні були також представники 12 іноземних міст-партнерів м. Харкова з 9 країн світу, іноземні представництва та міста України.

Активну участь у цьому заході вперше взяло і наше місто. Біля павільйону, де демонструвалися інформаційні стенди «Люботин – перлина Слобожанщини», роботи люботинських художниць Зінаїди та Олени Васильєвих, майстринь Тетяни Тридуб, Валентини Тижненко, Катерини Пігуль, професійні світлини нашого міста фотокореспондента Миколи Пархоменка, постійно юрмилися зацікавлені відвідувачі, захоплені культурою, історією та етнічною самобутністю Люботина.

 

Почесних гостей, які відвідали нашу виставку, привітно зустрів Люботинський міський голова В.О. Теличко, який ознайомив їх з цікавою історію найстарішого міста Слобожанщини – Люботина. Найбільш зацікавила голову ХОДА М.М. Добкіна і голову Харківської обласної ради С.І.Чернова історія роду державних діячів князів Святополк-Мирських та можливості відновлення їх родового маєтку у Гиївці. Дуже приємним було і те, що вони відзначили високий рівень творчості люботинських художниць та майстринь.

 

Складно переоцінити значимість подібних заходів для нашого міста. Відкрити Люботин для всіх, кому воно недостатньо відоме - це першочергове завдання, тому що разом зі знаннями прийде інтерес, а разом з ним туризм, інвестиції, все те, над чим сьогодні працюють всі міста і райони області.

За активну участь у обласному заході м. Люботин отримав сертифікат ІІ виставки «Харківське туристичне бієнале» та ІV Туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі».