Веб-портал міста Люботин » Головна » Свято боксу в Люботині

 Свято боксу в Люботині
Автор: Lubotin   Додано:30 квітня 2011   Переглядів:1590   Категорія - [Головна, Спорт]
 
 (голосів: 0)

 

Свято боксу в Люботині

 

 

Вже п'ять років поспіль у м. Люботині проводиться турнір із боксу, який присвячується Дню Перемоги. 21-23 квітня у ліцеї залізничного транспорту відбувся вже V міжнародний турнір на честь ветеранів Другої Світової війни.

За ходом змагань спостерігали головний суддя Азізбаєв Ігор Халимович - суддя міжнародної категорії (м. Харків) та кваліфікована судейська колегія (з міст Бєлгорода, Сум, Харкова) у складі 18 суддів, з яких 6 суддів міжнародної категорії, решта – національної категорії.

 

 

Свято боксу в Люботині

 

 

У змаганні брали участь 110 боксерів, які приїхали з Донецької області, міста Бєлгорода, Сум, Бресту (2 чол.), 12 спортсменів з м. Харкова. Наше місто представляли боксери з категорії юнаків – 2–є спортсменів та дорослої категорії 7 спортсменів.

На відкритті турніру виступили Люботинський міський голова Теличко В. О., генерал-лейтенант Осюшкін В. А. – командуючий парадом, перший заступник міського голови Малік В. Г.,голова ветеранської організації Папирін М. О., фронтовик Пазинич Л. А.

 

 

Свято боксу в Люботині

 

 

У результаті змагань до фінальної частини турніру потрапило 6 боксерів нашого міста. Переможцями турніру від м. Люботина стали Приходько Андрій, Альбощий Олександр, Митрофанов Артур, Передерій Андрій.

Всі боксери отримали призи, дипломи та медалі турніру, а фінальна пара Митрофанов Артур – Ходерєв Дмитро, за рішенням судейської колегії, продемонстрували кращий двобій турніру.

 

 

Свято боксу в Люботині

 

 

Слід зазначити, що турнір проводився за громадською ініціативою і дуже приємно, що в умовах нинішньої кризи було отримано підтримку від Лазуренка Л. І.- депутата обласної ради, який винайшов можливість та особисто привітав і вручив учасникам Другої Світової війни подарунки; Ольховського С. В. – депутата Люботинської міської ради, який забезпечив харчуванням боксерів та суддів; Лобунця С. Б. – депутата Люботинської міської ради, який допоміг у розміщенні боксерів. Особливу подяку оргкомітет турніру висловлює Нечипоренку С. А. , депутату Люботинської міської ради, великому шанувальнику боксу, який взяв на себе більшу частину витрат у проведенні турніру.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.