Веб-портал міста Люботин » Головна » Чи можуть ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або ПРРО при здійсненні роздрібної торгівлі на території села?

 Чи можуть ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або ПРРО при здійсненні роздрібної торгівлі на території села?
Автор: Lubotin   Додано:13 січня 2022   Переглядів:43   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Чи можуть ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або ПРРО при здійсненні роздрібної торгівлі на території села?

Головне управління ДПС у Харківській області інформує:

Відповідно до ст. 10 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних РРО (далі – ПРРО) з використанням розрахункових книжок (далі – РК) та книг обліку розрахункових операцій (далі – КОРО), а також граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), при перевищенні якого застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим, встановлюються Кабінетом Міністрів України за поданням центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування державної економічної політики, формування та реалізацію державної фінансової політики.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2021 року № 1359, яка набирає чинності з 01 січня 2022 року) (далі – Постанова № 1336) затверджений Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік).

 

✅Детальніше за посиланням: https://kh.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/553337.html

 

????Для того, щоб бути в курсі останніх новин долучайтеся до нас у соцмережах:

???? Підписатися на Facebook

https://www.facebook.com/TaxUkraine

https://www.facebook.com/tax.kharkiv

???? Підписатися на телеграм-канал

https://t.me/tax_service_kharkiv

???? Підписатися на Instagram

https://cutt.ly/uz9gqeo

???? Підписатися на Twitter

https://twitter.com/TaxKharkiv

???? Tax School Kharkiv

https://taxschoolkharkiv.info

 

 

 

https://kh.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/553337.html

 







   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.