Веб-портал міста Люботин » Головна » Привітання міського голови Л. Лазуренка

 Привітання міського голови Л. Лазуренка
Автор: Lubotin   Додано:13 травня 2022   Переглядів:157   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Привітання міського голови Л. ЛазуренкаСьогодні свій день народження відзначає Почесний громадянин міста Люботин, директор Регіональної філії «Південна залізниця» Микола Уманець.

Міський голова Леонід Лазуренко, виконком міської ради, міська громада щиро вітають Миколу Григоровича з днем народження.

Шановний Миколо Григоровичу!

Ми знаємо Вас, як порядну та чуйну людину, шануємо, як відповідальну і патріотичну особистість, поважаємо Вас, як авторитетного керівника залізничної галузі, який поєднує високий професіоналізм разом із високою відповідальністю перед суспільством і людьми.
Ми переконані, що Ваш досвід, вірність професійному обов’язку та сумлінна праця ввірених вам колективів, які у свята й будні, вдень і вночі, у складний час ворожої агресії, забезпечують чітке функціонування залізничної галузі.
Бажаємо Вам професійних успіхів, здійснення всіх планів і задумів, витримки, життєвої наснаги, досягнення нових вершин на життєвому шляху і подальшого відданого служіння на благо нашого міста, Слобожанщини і рідної вільної України.