Веб-портал міста Люботин » Головна » Безоплатна правова допомога

 Безоплатна правова допомога
Автор: Lubotin   Додано:29 червня 2022   Переглядів:266   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Безоплатна правова допомогаЯк отримати в умовах воєнного стану онлайн

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/116340

У Міністерстві культури та інформаційної політики України підготували добірку, куди можна звертатися за допомогою особам, які у зв’язку з війною постраждали від насильства, зокрема сексуального.
Портали з інформацією, як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн:
- за Єдиним контактним номером системи надання безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні; номер для дзвінків з-за кордону: +38 (044) 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку);
- у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога» або «Твоє право»;
- у месенджерах Телеграм та Вайбер;
- від домашнього насильства та свідки можуть отримати онлайн-консультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству»;
- правові консультації також можна переглянути на довідково-інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid».
Для отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану офлайн необхідно звернутися до бюро правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.