Веб-портал міста Люботин » Головна » Вітання міського голови Леоніда Лазуренка з нагоди Дня Національної поліції України

 Вітання міського голови Леоніда Лазуренка з нагоди Дня Національної поліції України
Автор: Lubotin   Додано:4 липня 2022   Переглядів:342   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Вітання міського голови Леоніда Лазуренка з нагоди Дня Національної поліції України 

Шановні працівники Національної поліції, вітаю вас із професійним святом.

Це свято гідних людей, які з перших днів війни разом із військовими і громадянами стали підтримкою нашого народу, та які з відданістю Присязі стоять на варті громадського порядку, запобігають злочинам та правопорушенням.
Після вторгнення окупантів ми переконалися, що наші поліцейські – це віддані патріоти, які готові захищати свою країну від зовнішнього ворога, це справжні Герої і справжні Захисники. Ви щоденно з ризиком для життя, з честю виконуєте поставлені перед вами завдання, демонструючи при цьому високий професіоналізм, мужність, відданість справі та своєму службовому обов'язку.
Від імені міської громади дякую вам за відповідальну та героїчну роботу. Ваша служба допомагає наблизити Перемогу України над агресором!
Зичу усім вам та вашим родинам міцного здоров’я. Нехай Бог оберігає кожного поліцейського. І хай найвищою оцінкою вашої діяльності буде повага та довіра наших людей. Сили, мужності, успішної служби вам і миру після Перемоги над російським ворогом.
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО


   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.