Веб-портал міста Люботин » Головна » Хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням?

 Хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням?
Автор: Lubotin   Додано:5 грудня 2022   Переглядів:293   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням?



   Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до пункту 3 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи - резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків.