Веб-портал міста Люботин » Головна » Державна Екологічна інспекція у Харківській області повідомляє

 Державна Екологічна інспекція у Харківській області повідомляє
Автор: Lubotin   Додано:9 грудня 2022   Переглядів:260   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Державна Екологічна інспекція у Харківській області повідомляєНапередодні новорічних свят у місті Харків та Харківській області буде посилено контроль за охороною лісів

 

Інспекцією щорічно виявляються факти самовільних рубок хвойних насаджень, а також порушення порядку їх збуту.

Напередодні новорічних свят у місті Харків та Харківській області посилиться контроль за охороною лісів.

Інспекція спільно з Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та поліцією області погоджено графік проведення операції «Новорічна ялинка», відповідно до якого будуть здійснювати заходи щодо охорони хвойних насаджень та виявлення факту незаконних рубок у лісових масивах.

Державна екологічна інспекція здійснить рейдові виїзди з метою здійснення контролю за перевезенням, заготівлею та реалізацією хвойних насаджень, запобігання незаконних рубок, у першу чергу на територіях селекційних плантацій та ділянок особливо цінних хвойних порід, а також лісових масивів, які примикають до населених пунктів, та об’єктах природно-заповідного фонду.

Заходи з виявлення правопорушників проводитимуться в місцях продажу новорічних дерев. Підприємці, які здійснюють транспортування і продаж новорічних дерев, повинні мати при собі накладну з лісництва, товарно-транспортну накладну, сертифікат радіаційного обстеження дерев, дозвіл на торгівлю з мокрою печаткою, а на зрізі кожного дерева повинен бути електронний чип зі штрих-кодом лісового господарства, де його виростили.

Також нагадуємо, що згідно з рішенням Харківської обласної військової адміністрацій місцевому населенню ліс не можна відвідувати.

На деокупованій території Харківської області досі залишається високий рівень мінної небезпеки. В цілому, в лісах України, які потрапили в зону військових дій може зустрічатися понад 50 різних видів вибухонебезпечних боєприпасів, які можусь загрожувати життю місцевого населення. Інформації про розмінування лісових насаджень на даний час немає. Наразі більша частина зусиль піротехніків ДСНС зосереджена на ліквідації наслідків постійних обстрілів у Харківській області.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.