Веб-портал міста Люботин » Головна » 13 квітня під час виконання бойового завдання смертю хоробрих загинув Куценко Олександр Володимирович, 03.02.1969 р. н.

 13 квітня під час виконання бойового завдання смертю хоробрих загинув Куценко Олександр Володимирович, 03.02.1969 р. н.
Автор: Lubotin   Додано:21 квітня 2023   Переглядів:121   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

13 квітня під час виконання бойового завдання смертю хоробрих загинув Куценко Олександр Володимирович, 03.02.1969 р. н. 

Ми не забудемо наших Героїв! І не пробачимо ворогові жодної смерті!

Герої не вмирають!

Україна воює. Україна бореться з агресією росії і вже більше року демонструє незламність на передовій і в щоденному житті. Ми всі з нетерпінням чекаємо на Перемогу над рашистами, за яку наші захисники у найгарячіших точках війни віддають найцінніше – своє життя.

У міській громаді знову гірка, непоправна втрата – 13 квітня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Опитне Донецької області смертю хоробрих загинув кулеметник 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону військової частини солдат Куценко Олександр Володимирович, 03.02.1969 р. н.

Олександр був хорошим сім’янином, мав двох синів і четверо онуків. Боляче усвідомлювати, що сім’я втратила турботливого чоловіка, батька, дідуся та довічно буде сумувати за рідним, який за покликом свого серця пішов захищати нас від московської орди, і був до останнього подиху вірний присязі українському народові.

Виконавчий комітет міської ради, міська громада в цю гірку мить висловлюють щирі слова співчуття сім’ї, рідним, побратимам, друзям, усім хто знав, цінував та поважав нашого Героя-земляка. Розділяємо тяжкий тягар втрати та сумуємо разом з вами. Доземний уклін і щира подяка Герою, який віддав своє життя за незалежність Батьківщини.

Царство небесне і вічна слава Олександру.

Ми не забудемо наших Героїв! І не пробачимо ворогові жодної смерті!

Похорон Героя з усіма військовими почестями пройде 21 квітня на цвинтарі (біля цегельного заводу) орієнтовано з 13-00 год.