Веб-портал міста Люботин » Головна » ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ

 ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ
Автор: Lubotin   Додано:25 травня 2023   Переглядів:20   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ


Виконавчий комітет Люботинської міської ради інформує про наявність вакантних посад:

- головного спеціаліста - державного інспектора з контролю за використанням та охороною земель відділу  земельних відносин.
   Вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; стаж професійної діяльності у сфері землеустрою/у сфері права або стаж роботи в органах, що здійснюють державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, не менше одного року. Досвід роботи з комп’ютерними програмами, володіння державною мовою.
  - начальника відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю – головного архітектора.
   Вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Досвід роботи з комп’ютерними програмами, володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

  Для довідок звертатися до виконавчого комітету Люботинської міської ради за адресою: м.Люботин, вул. Слобожанська, 26, тел. 7 41-34-18 (відділ з питань кадрової роботи, нагород та охорони праці).   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.