Веб-портал міста Люботин » Головна » Щиро вітаємо випускника нашої громади з отриманим 200-бальним результатом з НМТ (математика)!!!

 Щиро вітаємо випускника нашої громади з отриманим 200-бальним результатом з НМТ (математика)!!!
Автор: Lubotin   Додано:30 червня 2023   Переглядів:150   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Щиро вітаємо випускника нашої громади з отриманим 200-бальним результатом з НМТ (математика)!!!Щиро вітаємо всіх, хто на сьогодні успішно досяг проміжної станції на шляху до омріяного вишу.

Максим ГРИНЬКО, випускник Люботинської гімназії № 1, отримав 200 балів з математики в національному мультипредметному тесті!
Щиро вітаємо Максима з найвищим результатом та висловлюємо щиру подяку вчителю математики Люботинської гімназії № 1 ПРЯДЦІ Ользі Іванівні за якісну підготовку учня гімназії до НМТ з математики та бажаємо професійних успіхів, міцного здоров’я та найскорішого повернення до мирного життя!
28 червня 2023 року в персональних кабінетах учасників НМТ з’явилися результати основної сесії НМТ. Усі вступники, які готувалися до цього випробування й під час проведення тестувань дотримувався встановлених процедур, отримали офіційну інформацію про кількість наданих ними правильних відповідей та кількість балів за шкалою 100-200. Щиро вітаємо всіх, хто на сьогодні успішно досяг проміжної станції на шляху до омріяного вишу. Вам дійсно є чим пишатися, адже в надскладних умовах навчання в часи пандемії COVID-19 і повномасштабної російської агресії ви показали те, що називають академічною стійкістю, хоча насправді це можна було б назвати і маленькими проявами героїзму.
Український центр оцінювання якості освіти пропонує тим, хто отримав максимально можливу кількість балів з одного, двох або трьох предметів НМТ, поділитися своїми секретами. Для цього просимо заповнити форму «НМТ-2023: історії успіху», відповівши за бажанням на питання, запропоновані в ній.