Веб-портал міста Люботин » Головна » До Дня працівників освіти

 До Дня працівників освіти
Автор: Lubotin   Додано:30 вересня 2023   Переглядів:39   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

До Дня працівників освіти

У міській громаді до Дня працівників освіти пройшли урочисті заходи.

 

До Дня працівників освіти


 

У першу неділю жовтня освітяни відзначають своє професійне свято. Вже вдруге воно обпалене війною, але попри все, працівники освітньої галузі продовжують міцно тримати освітній фронт: виховують гідних патріотів рідної країни та надають якісну освіту і формують вміння досягати своєї мети. Кожен педагог є частиною потужної освітньої місії, що формує ціле покоління юних громадян, які через кілька років мають приєднатися до розбудови країни заради успішного майбутнього.

З нагоди свята у міській громаді пройшли урочисті заходи. Зі словами вдячності освітянам за їхню жертовну працю, мудрість та любов звернулися міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО та Народний депутат України Євген ПИВОВАРОВ. Вони підкреслили, що у війну всі переконалися, що педагоги надзвичайно сильні, бо вони мають велику здатність навчати, допомагати, мотивувати, підтримувати, втішати, вести за собою, розбудовувати освіту та змінювати її на краще. Навчання юних українців – це інвестиція в майбутнє держави.

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, значні досягнення за підсумками 2022/2023 навчального року та з нагоди святкування Дня працівників освіти Леонід ЛАЗУРЕНКО і Євген ПИВОВАРОВ вручили кращим представникам закладів Грамоти та Подяки.

Шановні педагоги, прийміть найщиріші вітання з Днем працівників освіти! Бажаємо вам реалізації всіх творчих задумів, злагоди, достатку та миру в кожній родині! Не зупиняйтеся на досягнутому і надалі!

Тримаймося разом, пишаймося Україною, Збройними Силами  України та наближаймо Перемогу кожен на своєму фронті! 

Слава Україні!

 

 

До Дня працівників освіти До Дня працівників освіти

До Дня працівників освіти