Веб-портал міста Люботин » Головна » Як уникнути нарахувань обсягів спожитого газу, якщо тимчасово виїхали з домоволодіння?

 Як уникнути нарахувань обсягів спожитого газу, якщо тимчасово виїхали з домоволодіння?
Автор: Lubotin   Додано:30 листопада 2023   Переглядів:34   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Як уникнути нарахувань обсягів спожитого газу, якщо тимчасово виїхали з домоволодіння?Харківська та Харківська міська філії «Газмережі» рекомендують клієнтам, які тимчасово не мешкають у своєму газифікованому домоволодінні, щомісяця інформувати Операторів мереж про відсутність споживання газу у будинку або квартирі.

  Для цього у період з 1 по 5 число кожного місяця передавати останні зафіксовані показання лічильника до Харківської філії «Газмережі» (для споживачів області) або Харківської міської філії «Газмережі» (для споживачів Харкова).
  Якщо у період з 1 по 5 число місяця Оператор газорозподільних мереж не отримує від споживача показань газового лічильника, такому споживачу нараховуються планові обсяги споживання газу відповідно до вимог Кодексу ГРМ.
Для уникнення розбіжностей у нарахуваннях, передавати незмінні дані приладів обліку газу можна:  
- через особистий кабінет на сайті «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/login   
- скориставшись сервісами gas.ua  
- за допомогою контакт-центру:  
+38 066 300 28 88  
+38 098 300 28 88  
+38 093 300 28 88
У разі тимчасової відсутності споживача у домоволодінні, важливо щомісяця передавати незмінні показання лічильника газу до відновлення споживання газу у будинку.