Вітаємо!!!
Автор: Chekardina   Додано:19 вересня 2011   Переглядів:1091   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Вітаємо з відзнакою!

Вітаємо!!!

Черкаско Тетяна Іванівна, депутат   депутат Харківської обласної ради (1991-1994 р. р.), депутат Люботинської міської ради ІІ, ІІІ, ІV, V, VІ скликань Люботинської міської ради,Почесний громадянин міста Люботина  за високий професіоналізм, особистий значний вклад у розвиток місцевого самоврядування в м. Люботині   нагороджена відзнакою Президента України – ювілейною медаллю « 20 років незалежності України» .

Ми пишаємося своєю видатною колегою, яка за час роботи в  галузі освіти міста виховала не одне покоління люботинців , напрацювала власну систему керівництва роботою освітянських закладів міста , створила міський методичний кабінет, який став центром розробки та впровадження нових технологій в закладах освіти міста. Значними були досягнення Тетяни Іванівни і на посаді секретаря Люботинської міської ради. Відповідальна, вольова, принципова, Тетяна Іванівна  створила працездатну команду, яка успішно реалізувала  повноваження місцевого самоврядування в умовах малого міста.  Лідер громадської думки,  справедлива , чуйна ,  завжди  готова прийти на допомогу кожному мешканцю міста. До неї і зараз йдуть за порадою, за підтримкою, за добрим словом, бо щотижня Тетяна Іванівна  веде прийом у громадській приймальні  Партії регіонів, членом якої  є з 2006 року. Своєю працею, своїми вчинками  Тетяна Іванівна дає кожному з нас  приклад любові до рідного міста, до людей, до Батьківщини.

Щастя Вам і  добра, шановна Тетяна Іванівно! Хай стане сил на добрі справи ще на багато років !

 

Від імені депутатів Люботинської міської ради               

секретар ради                                                                           Л.Гільова.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.