Сайт міста Люботин » Головна » Вітаємо з Днем залізничника!

 Вітаємо з Днем залізничника!
Автор: Chekardina   Додано:4 листопада 2011   Переглядів:1489   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 2)

Сьогодні в Україні залізниця - самий популярний та доступний транспорт.

Однією з головних транспортних артерій будь-якої країни є залізниці. Вони пов'язують між собою міста і села, які розділені відстанями на багато тисяч кілометрів. Навіть до найменших населених пунктів можна легко дістатися на електропоїзді, з комфортом, швидко і в теплі.

 

Шановні залізничники!

Завдяки вашій наполегливій самовідданій праці невпинно зростають обсяги пасажирських та вантажних перевезень, з'являються нові швидкісні маршрути, відновлюються й будуються вокзали, удосконалюється й модернізується рухомий склад. Подаючи приклад високого професіоналізму, залізничники подолали труднощі перехідного періоду й створили міцну галузь, яку сьогодні по праву називають потужним локомотивом національної економіки.

Вітаємо з Днем ​​залізничника всіх машиністів, провідників, вагоноводів за їх потрібну і важливу роботу.  Вітаємо ветеранів залізничного транспорту, які вже давно перебувають на пенсії, викладачів залізничних навчальних закладів та всіх, хто вніс свій посильний вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі.

 

Бажаємо  Вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, вагомих професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі по просторах нашої Батьківщини.

Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

 

 

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.