Веб-портал міста Люботин » Головна » Нове в призначенні державної соціальної допомоги на догляд інвалідам I групи підгрупи А.

 Нове в призначенні державної соціальної допомоги на догляд інвалідам I групи підгрупи А.
Автор: Chekardina   Додано:9 грудня 2011   Переглядів:1420   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

           Управління праці та соціального захисту населення виконкому Люботинської міської ради повідомляє, що Законами України «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» та «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам» внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» в частині  встановлення нового розміру державної соціальної допомоги на догляд малозабезпеченим інвалідам І групи, які одержують пенсію за віком або за вислугу років чи по інвалідності в залежності від встановлення до I групи інвалідності  підгрупи А чи Б.

 Зважаючи на те, що до малозабезпечених осіб віднесено інвалідів першої групи підгрупи А, середньомісячний сукупний дохід яких не перевищує 115 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, (з 01.01.12р.- 945,30 грн.), управлінням праці та соціального захисту населення з 01.01.2012 року буде здійснюватися прийом документів для призначення надбавки на догляд інвалідам I групи, розмір пенсійної виплати яких дорівнює і менше 115 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

           При виникненні будь-яких питань щодо порядку та умов надання державної соціальної допомоги  звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення: м. Люботин, вул. Радянська, 26, кім.5 або за телефоном «гарячої лінії» - 741-16-06. 

 

Відділ субсидій та

адресних соціальних допомог УПСЗН