Наші вітання!
Автор: Chekardina   Додано:12 січня 2012   Переглядів:1053   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Щиро вітаємо нашого земляка Столяренка Сергія Григоровича з присвоєнням рішенням секретаріату творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»   почесного звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України». за значний особистий внесок у розвиток українського естрадного мистецтва та вагомі творчі здобутки 
Впродовж багатьох років Сергій Григорович бере активну участь у культурному житті міста Люботина, а також інших міст України, виступає з авторськими піснями, класичними творами, піснями сучасних композиторів. Захоплення піснями привело його 16 років тому в ансамбль співаків «Сузір’я», з 2008 року він - активний учасник та натхненник вокального ансамблю «Чарівниці».

Наші вітання!


Він  -  лауреат багатьох міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів: «Екологія і духовність»-2005, «Боромля» - 2005, «Азовські вітрила-2009», «Катюша»-2010, «Нова хвиля»- 2011, «Пісенний вернісаж»-2011. Сергій Григорович - постійний учасник у регіональних та міських заходах, неодноразово  дарував свої творчі вечори люботинцям.
Репертуар поета і співака С.Г.Столяренка дуже різноманітний,велику частину  якого складають народні пісні та пісні сучасних композиторів.   Щедро дарує свій дивовижний талант Сергій Григорович людям. На всіх концертах та конкурсах глядачі зустрічають його бурхливими оплесками. Захоплення піснями привело його 16 років тому в ансамбль співаків «Сузір’я», з 2008 року він - активний учасник та натхненник вокального ансамблю «Чарівниці».
         Зичимо Сергію Григоровичу повсякденного людського щастя, здоров’я, сил, творчого натхнення і небесної наснаги в усіх починаннях та справах.

Міський голова  В.О.Теличко
Секретар ради    Л.В.Гільова   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.