Веб-портал міста Люботин » Головна » Зустріч представників спортивної громади з адміністрацією міста

 Зустріч представників спортивної громади з адміністрацією міста
Автор: Lubotin   Додано:13 березня 2009   Переглядів:1412   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Зустріч представників спортивної громади з адміністрацією містаПідводячи підсумки спортивних досягнень 2008 року, в залі виконкому Люботинської міської ради відбулася зустріч представників спортивної громади з адміністрацією міста.
Зі словами привітання до спортсменів звернулися заступник міського голови Кравченко Н.В. та секретар Люботинської міськради Нечипоренко С.В.
Голова міського спорткомітету Яловенко О. Г. ознайомив присутніх з діяльністю та досягненнями спортсменів нашого міста, розповів про плани на майбутнє і від імені Управління з питань фізичної культури та спорту ХОДА привітав усіх з перемогою команди міста Люботина в Спартакіаді серед районів і міст Харківської області, наголосивши при цьому, що це вже п'ята поспіль наша перемога.
З успіхом спортсменів привітав і начальник міського відділу освіти Козоріз А. В. Також були підведені підсумки ІІ міської Спартакіади серед учнівської молоді, яка проходила під патронатом Люботинського міського голови Татуня Л. Г. Кубком і грамотою за ІІІ місце було нагороджено спортивний колектив ЗОШ № 4, за ІІ місце - ЗОШ № 2. Переможцем ІІ Спартакіади стала команда гімназії №1.
За спортивні успіхи було відзначено колектив Люботинського ліцею ЗТ, який протягом останніх років ставав призером і переможцем Спартакіади області серед ПТНЗ. Керівнику фізичного виховання ЛПЛЗТ Сидоренко С.О. було вручено грамоту і премію Люботинського міського голови Татуня Л.Г.
Традиційно в різних номінаціях було визначено кращих спортсменів.

У номінації «Кращий спортсмен 2008 року» (до 18 років) переміг Яловенко Георгій. Юний спортсмен - переможець міжнародних турнірів з волейболу серед юнаків в м. Саки і м. Запоріжжя.
У номінації «Кращий спортсмен - 2008 року» (юніори) переможцем став Москвітін Юлій, володар Кубку Європи і бронзовий призер чемпіонату світу з кікбоксінгу.
Абсолютним «Кращим спортсменом міста 2008 р.» став Бабенко Віктор - дворазовий чемпіон світу з пауерліфтингу. Під час його нагородження відбулося вшановування і його тренера і наставника Ігоря Заботкіна.
У номінації «Кращий тренер дитячо-юнацької команди 2008 року» був визнаний Яловенко О.Г. (футбольна команда - переможець кубка пам'яті ГРС М.Карнакова).
Зустріч представників спортивної громади з адміністрацією містаПереможцем номінації «Кращий тренер збірної команди міста 2008р.» вже другий рік поспіль став Триленко Р.М. (л/а команда, - переможець Спартакіади Харків. обл.)
У номінації «Краща жіноча збірна команда міста 2008р.» визнано баскетбольну команду - переможця Спартакіади Харківської області (тренер Загноймо Р.С.).
У номінації «Краща чоловіча збірна команда міста 2008 року» переможцем стала також баскетбольна команда - переможець Спартакіади Харківської області (тренер Яловенко А.О.).
У номінації «Краща спортивна організація міста 2008 року» перемогу отримав спортивний колектив моторовагонного депо ст. Люботин (начальник Кухарчик І.Л.)

Під час урочистостей відбулося нагородження спортсменів з обмеженими фізичними можливостями - Яни Воліченко, стаєра, яка протягом багатьох років бере активну участь у марафонських пробігах різного рівня і Назарія Шевченко - срібного призера Кубку України з армспорту.
Всі переможці номінацій і кращі фахівці були нагороджені грамотами Люботинського міського голови Татуня Л.Г. і премійовані міським Благодійним фондом «Люботинський».

Слова щирої подяки від учасників зустрічі прозвучали на адресу спонсорів, щирих душею до спортивної галузі, депутата Люботинської міськради Лазуренка Л.І., голови міського Благодійного фонду «Люботинський», Почесного громадянина м. Люботина, директора ЛПЛЗТ Пихова В.А., голови Харківської райдержадміністрації Нечипоренка О.С., голови міської організації Червоного Хреста України Черкаско Л.П., директора заводу кормових дріжджів Захаренка М.І., підприємців нашого міста Охотнікову О.Е., Ольховському С.В., Волинському П.О., Макаренку С.О.
Завершилася зустріч спортсменів, тренерів, фахівців фізичної культури та спорту задушевною бесідою за солодким столом (за підтримки депутата міськради Лазуренка Л.І.), де спортсмени різного віку ділилися спогадами про минуле і обговорювали плани на майбутнє, як про свої, так і своїх вихованців, адже спорт - це завжди шлях до нових спортивних досягнень і висот.


Директор ДЮСШ С.В. Мозговий.



Зустріч представників спортивної громади з адміністрацією містаЗустріч представників спортивної громади з адміністрацією міста