Сайт міста Люботин » Головна » Підсумковий протокол № 4 від 17.04.2012 року відбіркових турів у номінації «Вокальне мистецтво» міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела-2012»

 Підсумковий протокол № 4 від 17.04.2012 року відбіркових турів у номінації «Вокальне мистецтво» міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела-2012»
Автор: Svetlana   Додано:28 квітня 2012   Переглядів:825   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 
 (голосів: 0)

Підсумковий протокол № 4 від 17.04.2012 року

 відбіркових турів у номінації «Вокальне мистецтво» міського фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела-2012»

 

     Ми, комісія у складі голови журі – Губської Н.А., членів журі: Глущенко Л.Є., Грушко І.О., Шаміної В.В., Колесник О.І., Поліщук Н.В., провівши два відбіркових тури, визначили переможців та розподілили місця наступним чином:

 

№ з/п

ПІБ дитини

ПІБ керівника

Місце (номінація)

1

Пузікова Світлана Едуардівна

Затолюк Надія Данилівна

Гран-прі

Молодша вікова група

2

Насвіт Єлизавета Вікторівна

Еткало Ірина Павлівна

Перше місце

3

Твердохліб Еліна Едуардівна

Птиченко Ганна Василівна

Друге місце

4

Гиренко Анастасія Сергіївна

Гела Людмила Андріївна

Друге місце

5

Дует Гиренко Владислав Олександрович,Душка Юлія Юріївна

Птиченко Ганна Василівна

Друге місце

6

Шелковая Валерія

Кузьміна Ірина Орестівна

Третє місце

7

Фоміна Аліна Олександрівна

Птиченко Ганна Василівна

Третє місце

8

Дует Проненко Ірина, Ковалевський Микита

Птиченко Ганна Василівна

Третє місце

Середня вікова група

9

Санжаровська Оксана Ігорєвна 

Колесник Ольга Іванівна

Перше місце

10

Передерій Карина

Кузьміна Ірина Орестівна

Друге місце

11

Федін Олексій Ігоревич

Колесник Ольга Іванівна

Друге місце

12

Вокальний колектив «Краплинки»

Кузьміна Ірина Орестівна

Друге місце

13

Мірошниченко Валерія Ігорівна

Еткало Ірина Павлівна

Третє місце

14

Сейроньян Аліна

Кузьміна Ірина Орестівна

Третє місце

15

Ансамбль «Колосок»

Колесник Ольга Іванівна

Третє місце

 

 

Старша вікова група

16

Проненко Ірина

Кузьміна Ірина Орестівна

Перше місце

17

Дует Калантаєвський Андрій В’ячеславович,Калантаєвський Едуард В’ячеславович

Глущенко Ольга Олександрівна

Перше місце

18

Паршина Ірина Миколаївна

Мозгова Лариса Миколаївна

Друге місце

19

Дует Задьорна Тетяна, Літівн Марк

Кузьміна Ірина Орестівна

Друге місце

20

Салащенко Ірина

Олександрівна

Глущенко Ольга Олександрівна

Третє місце

21

Ансамбль «Натхнення»

Колесник Ольга Іванівна

Третє місце

 

 

Голова журі                                                                                     Н.А.Губська

Члени журі                                                                                      Л.Є.Глущенко

                                                                                                          І.О. Грушко

                                                                                                          В.В.Шаміна

                                                                                                          О.І.Колесник

                                                                                                          Н.В.Поліщук







   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.