Сайт міста Люботин » Головна » Турнір по боксу

 Турнір по боксу
Автор: Chekardina   Додано:29 квітня 2012   Переглядів:1117   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

З 26 по 29  квітня 2012 р. у нашому місті Люботині у залі професійного ліцею залізничного транспорту відбувся шостий Міжнародний турнір по боксу на честь ветеранів Великої Вітчизняної війни та до 67-ї  річниці Дня Перемоги. Турнір організований за ініціативою тренера Ткаченка Володимира Пилиповича із залученням громадськості та за підтримки Люботінської міської ради. З кожним роком він  підтверджує свій статус і є одним із захоплюючих культурно-спортивних свят в м. Люботині і області. Ветерани Великої Вітчизняної, діти війни, ветерани спорту із задоволенням відвідують це спортивне свято, яке має велике значення у справі культурного і патріотичного виховання підростаючого покоління.

 У змаганнях взяли участь 136 боксерів, які приїхали з Полтави, Сум, а також з Вірменії та Туркестану. Місто Харків представляли майже всі клуби.

За результатами  змагань переможцями із люботинських спортсменів стали: Андрій Приходько (серед юнаків), Єгор Шияненко (серед юніорів), Богдан Земляной та Віссаріон Ткаченко (серед дорослих).

Бажаємо спортсменам та їх вихователям успіхів та подальших перемог!

Турнір по боксу

Турнір по боксу

Турнір по боксу   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.