Сайт міста Люботин » Головна » Інформація про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

 Інформація про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин
Автор: Lubotin   Додано:31 березня 2009   Переглядів:1931   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)
Інформація про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне
повітря для ознайомлення з громадськістю
 
Проммайданчик підприємства ВУКГ Люботинської міськради розміщуються за адресою: м. Люботин, вул. Радянська, 151 та здійснює господарську діяльність, яка пов'язана з обслуговуванням комунального господарства м. Люботин, перевезенням твердих та рідких побутових відходів, виконанням робіт з благоустрою міста. На території розміщено: адміністративні приміщення, автомобільну стоянку спеціалізованого автотранспорту підприємства, склад зберігання цементу, майстерня та електро-газозварювалний піст Для опалення адміністративних будівель використовується газовий котел «Рівнотерм», та котел «КЧМ», який працює на дровах.
Пріоритетні забруднюючі речовини: азоту діоксид, оксид вуглецю, пил ПСК<20%. Загальна кількість забруднюючих речовин в атмосферне повітря складає 0,3036 т/рік. Заходів щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та скорочення викидів не передбачено. Викиди в атмосферу носять локальний характер і забезпечать задовільний стан на межі СЗЗ та в житловій забудові.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: 62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Радянська, 151, або за тел. 741-20-70.
Скарги та пропозиції надавати у Люботинську міську раду за адресою: 62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Радянська, 26-а, або за тел. 741-27-54.


   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.