ПРЕС-РЕЛІЗ
Автор: Lubotin   Додано:6 квітня 2009   Переглядів:1341   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)
З 1 по 24 квітня 2009 р. ВАТ «Харківгаз» проводить конкурс «Підсумки опалювального півріччя - 2009».
Основна мета конкурсу - необхідність привернути увагу широкої громадськості до теми платежів за спожитий природний газ та підвищити рівень своєчасних розрахунків за нього.

На підприємстві створено комісію по визначенню кращих та гірших споживачів природного газу серед юридичних і фізичних осіб по три в кожній номінації:
• «Прометей» - фізичні особи - найкращі платники
• «Газоїд» - фізичні особи - найгірші платники
• «Золотий партнер» - юридичні особи - найкращі платники
• «Газовий вампір» - юридичні особи - найгірші платники.

Критеріями відбору найкращих платників будуть своєчасність розрахунків за спожитий газ, повне виконання договірних умов та утримання газових приладів у належному стані. Критеріями відбору найгірших платників стануть відсутність платежів за опалювальний сезон, невиконання договірних умов, самовільне підключення газових приладів, несанкціоноване підключення до газових мереж, відбір газу та утримання газових приладів у незадовільному стані.

За підсумками конкурсу переможців нагородять призами або ж антипризами. Зокрема, переможцям у номінації «Прометей» - безкоштовно встановлять газові лічильники, а «переможців» у номінації «Газоїд» очікує «Корисна заслінка» - великий старий вентиль, пофарбований чорною фарбою.
Урочиста церемонія вручення призів переможцям конкурсу відбудеться 23 квітня 2009 р.

Довідка:

ВАТ «Харківгаз» забезпечує газом 438 тис. абонентів Харківської області, постачає природний газ 204 промисловим, 2822 комунально-побутовим та 751 бюджетним підприємствам та організаціям. На обслуговуванні Товариства знаходиться більше 16 тис. км розподільчих газопроводів, 1117 газорегуляторних пункта, 1064 шафових газорегуляторних пункта, 980 тисяч одиниць внутрішньодомового газового обладнання.
Крім ВАТ «Харківгаз» , подібні конкурси також пройдуть в інших компаніях бізнес-контуру ТОВ «ГАЗЕКС - Україна»: ВАТ «Дніпрогаз», «Донецькміськгаз», «Харківміськгаз», «Криворіжгаз».

 

ВАТ "Харківгаз" Прес-служба. Тел. 714-24-60.

 

Узгоджено:
Директор по персоналу О. Василенко  #1 написав: gennadiy

8 квітня 2009 18:01 ICQ:374957384
Група:Посетители
Реєстрація:8.04.2009
Публікацій:0
Коментарів:1
В г.Люботин успешно проводится газификация под предводительством Лилии Ефимовны, в результате чего п.Коваленки на грани вымерзания, жалобы от населения направлены к народным депутатам и в генеральную прокуратуру Украины, с просьбой дать юридическую оценку руководителям "Харьковгаз" и мэру г.Люботин.
   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.