Сайт міста Люботин » Головна » Про попередження нещасних випадків з людьми

 Про попередження нещасних випадків з людьми
Автор: Svetlana   Додано:3 серпня 2012   Переглядів:781   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

         У м. Люботин останнім часом було зареєстровано випадки рибної ловлі та наближення до проводів повітряних ліній електропередачі сторонніх предметів,  які призвели до нещасних випадків з людьми.

        Для попередження нещасних випадків з людьми, аварійних відключень повітряних ліній та пошкодження енергетичного обладнання «Правилами охорони електричних мереж» (надалі Правила), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України № 209 від 04.03.1997р., установлені охоронні зони впродовж повітряних ліній електропередачі по обидва боки від крайніх проводів:

- для ліній напругою до 1 кВ – 2м; 

- для ліній напругою до 20 кВ – 10м;

- для ліній напругою 35 кВ – 15м;

- для ліній напругою 110 кВ – 20м;

          При порушенні Правил в охоронних зонах повітряних ліній створюються неналежні умови експлуатації електричних мереж, наслідком яких можуть стати нещасні випадки з населенням від ураження електричним струмом, виникнення пожеж та аварій з непередбачуваними наслідками.

З метою запобігання нещасних випадків  з людьми від впливу електричного струму в охоронних зонах ліній електропередачі, які проходять вздовж або перетинають водоймища згідно «Правил охорони електричних мереж», забороняється:

- виконання риболовлі (мисливства) та розпалювання вогнищ;

-піднімати високі жердини, вудилища та інші предмети, проходячи або пропливаючи на човні під проводами високовольтних ліній електропередачі.

          

 

Перший заступник міського голови

В. Г. Малік 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.