Сайт міста Люботин » Головна » Спортивні змагання до Дня незалежності України

Спортивні змагання до Дня незалежності України
Автор: Chekardina   Додано:28 серпня 2012   Переглядів:1123   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]

(голосів: 0)

24 серпня 2012 року в м. Люботині пройшли спортивні змагання з міні-футболу та пляжного волейболу присвячені Дню Незалежності України.

В цей літній сонячний день зібралося багато шанувальників та учасників, які з великим бажанням прийняли участь у турнірах в  Центральному парку міста біля стадіону «Олімпієць» на міні-майданчику із штучним покриттям та майданчику для пляжного волейболу.

У турнірі по пляжному волейболу прийняло участь 5 чоловічих команд, в якому переможцем стала команда «Зоря», 2 місце зайняла команда «Стрільці», 3 місце – команда «Іскра».

У турнірі по міні-футболу прийняло участь 6 чоловічих команд. Рівень майстерності багатьох із них був достатньо високий. Це проявилося в запеклій, безкомпромісній боротьбі, в бажанні здобути Кубок.

Переможцем турніру стала команда «Динамо», 2 місце здобула команда «m.f.c.  Атлетик», 3 місце – команда «Дербі Паб».

Переможцям та призерам турнірів були вручені Кубки та грамоти від КЗ «Спорт для всіх».

Переглянути фото - натисніть "Читати далі"