Веб-портал міста Люботин » Головна » Новітні механізми стимулювання зайнятості населення

 Новітні механізми стимулювання зайнятості населення
Автор: Chekardina   Додано:30 жовтня 2012   Переглядів:1521   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

З метою оперативного доведення до роботодавців Закону України «Про зайнятість населення» та удосконалення надання соціальних послуг незайнятому населенню та роботодавцям Люботинським міським центром зайнятості  за участю Виконавчого комітету Люботинської міської ради,  соціальних партнерів  та роботодавців 26 жовтня 2012 р. був проведений круглий стіл на тему: “Новітні механізми стимулювання зайнятості населення”

На засіданні круглого столу були доведені та  обговорені нововведення до ЗУ «Про зайнятість населення», висвітлені проблемні питання щодо працевлаштування соціально незахищених категорій населення на заброньовані робочі місця в поточному році, звернули увагу на  зміни в новому законодавстві щодо самостійного розрахунку  квоти роботодавцями в 2013 р.

 Обговорили  зміни, які відбудуться в організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, визначили перспективну потребу  проведення в 2013 році громадських робіт  та обсяги коштів місцевих бюджетів, які будуть виділені на дані цілі.

Звернули увагу на ст..50 нового Закону України «Про зайнятість населення» де визначені права та обов’язки роботодавців.

За результатами роботи круглого столу були прийняті відповідні зобов’язання кожної із сторін, як Люботинською міською радою, Люботинським міським центром зайнятості та керівниками підприємств, установ і організацій м. Люботин.

 

Заступник директора Люботинського

 міського центру зайнятості  В.Грінченко