Сайт міста Люботин » Головна » Здорова нація – це наші діти

 Здорова нація – це наші діти
Автор: Lubotin   Додано:28 квітня 2009   Переглядів:1180   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)
У квітні місяці на території Харківській області здійсняються заходи щодо попередження пияцтва та тютюнопаління серед неповнолітніх дітей.
Нині всюди можна побачити неповнолітніх із пляшками пива в руках, а між тим цей напій не такий й вже безпечний, адже алкогольні градуси він містить і не зрілому організму зло спричиняє. У захмелілу безшабашну голову які завгодно думки лізуть. Проте, продаж підліткам цього алкогольного напою продовжується, а недарма виник такий термін „пивний алкоголізм".
Зараз не в диковинку можна побачити як школяри, йдучи по вулиці або сидячи в сквері, запалюють цигарку. А куди дивиться суспільство, батьки? Працівниками міліції постійно здійснюються перевірки об'єктів торгівлі, особлива увага приділяється торгівлі у кіосках біля учбових закладів, в яких забороняється торгівля слабко алкогольними напоями.

Сьогодні всі зусилля МВС України спрямовані насамперед на те, щоб працівники міліції більш уваги приділяли правилам торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, притягували до відповідальності підприємців та керівників громадського харчування за торгівлю цими товарами у заборонених місцях, а також особам, які не досягли 18 років.
Але нерідко самі батьки пропонують своїм чадам першу чарку, перший келих пива, сподіваючись на те, що нічого страшного не буде, можливо не знаючи про те, що дитячий організм швидше підвладний дії алкоголю. Також, згідно законодавства, доведення неповнолітнього до стану сп'яніння батьками, особами, які їх замінюють або іншими громадянами, є адміністративним порушенням та розглядається у судовому порядку ( ст.180 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

За даними міжнародних організацій значна частка підлітків починаючи з 12 річного віку починає цікавитися алкоголем. У багатьох пристрасть до енергійних слабоалкогольних напоїв і пива поступово замінюються стійкою залежністю від алкоголю та наркотичних речовин.
У теперішній час найважливіше - передбачити й попередити негативи, що можуть обернутися проти дитини, допомогти їм найти достойне місце у суспільстві, а не залишитися на „узбіччі" великого життєвого шляху.


Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями Люботинського МВ
Н.П. Радіонова   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.