Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи.
Сайт міста Люботин » Головна » Про необхідність укладання договорів на вивезення побутових відходів

 Про необхідність укладання договорів на вивезення побутових відходів
Автор: Chekardina   Додано:12 лютого 2013   Переглядів:1977   Категорія - [Головна, Відділ з питань розвитку інфраструктури міста, Люботинське КЖРЕП]
 
 (голосів: 1)

Шановні мешканці!

 

09.01.2013 р. було проведено конкурс на право надання послуг з вивезення побутових відходів на території Люботинської міської ради.

За результатами конкурсу рішенням міськвиконкому від 15.01.2013 р. №8 переможцем було визнано Люботинське КЖРЕП ЛМР ХО.

У зв’язку з цим, згідно з п.5.2.4 Правил благоустрою території м. Люботина, п.3 Постанови Кабінету Міністрів України №1070 від 10.12.2008 р., ст. 15 та ст. 35-1 Закону України «Про відходи», Вам необхідно укласти договори на вивезення побутових відходів з Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО (вул. Шмідта, 84, т. 741-19-91, Устоєв А.Д.).

Відсутність договору є порушенням Правил благоустрою території м. Люботина і карається притягненням до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 152 КУпАП, та сплатою штрафу від 340 до 1360 грн.

Не будьте байдужими до вигляду рідного міста! Цінуйте його красу!

 

Завантажити:  Заява, тарифи, договір, розрахунки, методика  zayava-tarifi-dogovr-rozrahunki-metodika.doc [94 Kb] (cкачувань: 131)

 

     Закон України «Про відходи», ст. 35-1:

      «Власники або  наймачі,  користувачі,  у  тому  числі орендарі житлових  будинків,  земельних  ділянок   укладають   договори   з  юридичною особою, яка в установленому порядку  визначена виконавцем  послуг на вивезення побутових відходів,  здійснюють  оплату  таких  послуг та забезпечують роздільне збирання побутових відходів».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», п. 3:

«Власники   або   балансоутримувачі   житлових  будинків, земельних ділянок  укладають  договори  з  особою,  яка  визначена  виконавцем послуг з вивезення побутових відходів,  та забезпечують роздільне збирання побутових відходів».

 

Правила благоустрою території м. Люботина (рішення Х сесії VI скликання Люботинської міської ради від 28.07.2011 р. №370), п. 5.2.4

«Громадяни у сфері благоустрою міста зобов’язані укладати індивідуальні чи  групові договори на вивезення твердих побутових відходів згідно з вимогами діючих санітарних  норм».

 

Кодекс України про адмін6істративні порушення, ст.152

 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.