Сайт міста Люботин » Головна » Спортивно- масові змагання з футзалу присвячені Дню захисника Вітчизни

Спортивно- масові змагання з футзалу присвячені Дню захисника Вітчизни
Автор: Svetlana   Додано:25 лютого 2013   Переглядів:817   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]

(голосів: 0)

21 лютого 2013 року в м. Люботині Харківської області пройшли міські спортивно- масові змагання з футзалу присвячені Дню захисника Вітчизни. У турнірі прийняли участь 9 команд із загальноосвітніх шкіл, ліцею, гімназії та дитячо-юнацької спортивної школи. Присутність вчителів та батьків футболістів надихала їх здобути перемогу в кожному матчі,  відстояти честь свого учбового закладу. Велика кількість вболівальників несамовито підтримувала своїх друзів та товаришів.

За результатами турніру перемогу у футзалі здобула команда ДЮСШ,  друге місце – команда ЗОШ № 4, третє – команда Караванської ЗОШ. Кращим гравцем турніру став Бондаренко Максим (ДЮСШ).

Переможці змагань з футзалу отримали Кубок та диплом, призери дипломи різних ступенів, та найкращі гравці в командах грамоти від Комунального закладу «Спорт для всіх».