Сайт міста Люботин » Головна » До відома мешканців міста, які використовують для опалення тверде паливо!

 До відома мешканців міста, які використовують для опалення тверде паливо!
Автор: Svetlana   Додано:28 березня 2013   Переглядів:1049   Категорія - [Головна, Управління СЗН]
 
 (голосів: 0)

   Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що громадяни, які використовують для опалення тверде паливо мають право звернутися до управління для призначення субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

     Для оформлення субсидії громадянин повинен заповнити в управлінні або надіслати поштою заяву та декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, за формами, затвердженими Мінпраці. При собі необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні, домову книгу, технічний паспорт на домоволодіння, номера особових рахунків, відкритих в організаціях, які надають житлово-комунальні послуги, трудові книжки та пенсійні посвідчення.

     Субсидія для придбання  скрапленого  газу, твердого  та  рідкого  пічного побутового  палива  призначається  один раз  на  календарний рік. Виплата  цієї субсидії  проводиться  готівкою.

      При виникненні будь-яких питань щодо порядку та умов надання адресних соціальних допомог і житлових субсидій звертатись до управління праці та соціального захисту населення: м. Люботин, вул. Радянська, 26, кім.5 або за телефоном «гарячої лінії» - 741-16-06. 

  

Відділ субсидій та

адресних соціальних допомог   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.