Веб-портал міста Люботин » Головна » Кодекс основних правил поведінки посадової особи виконавчих органів Люботинської міської ради

 Кодекс основних правил поведінки посадової особи виконавчих органів Люботинської міської ради
Автор: Svetlana   Додано:29 березня 2013   Переглядів:1328   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Р І Ш Е Н Н Я     

Від 14 березня 2013  року    № 37

 

Про впровадження в дію Кодексу основних правил поведінки посадової особи

виконавчих органів Люботинської міської ради та затвердження посадового складу комісії з етики


        З метою підвищення рівня довіри громадян до органів місцевого самоврядування міста Люботина, підвищення персональної відповідальності за належне виконання професійних обов’язків посадовими особами місцевого самоврядування, забезпечення прозорості і гласності в їх роботі, керуючись Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», "Про засади запобігання і протидії корупції", «Про правила етичної поведінки», «Про захист персональних даних»; Загальними правилами поведінки державного службовця, затвердженими наказом Головного управління  державної  служби від 19.07.2011 N  176; Постановою КМУ № 950 від 13.06.2000 «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно державних службовців», Наказом   Національного агентства України з питань державної служби від 28.09.2012 N 194 «Про внесення змін до Загальних правил поведінки державного службовця, затверджених наказом Головного управління державної служби України від 04 серпня 2010 року N 214», відповідно до п. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Люботинської міської ради

 

В И Р І Ш И В:


1. Затвердити Кодекс основних правил поведінки посадової особи виконавчих органів Люботинської міської ради та впровадити його в дію з моменту оприлюднення рішення (додаток 1).

2. Затвердити посадовий склад комісії з етики при виконавчому комітеті Люботинської міської ради (додаток 2).

3. Керівникам структурних підрозділів Люботинської міської ради (Яловенко І.В., Стрілець В.В., Калашник В.В., Голтвянська І.А., Ярош І.В., Микитенко М.Ю.), начальнику відділу з питань кадрової роботи, нагород  та охорони праці (Солодовнікова Т.В.) ознайомити з  Кодексом посадових осіб місцевого самоврядування.
4. Начальнику відділу з питань кадрової роботи, нагород  та охорони праці (Солодовнікова Т.В.) додати знання даного Кодексу до переліку вимог до кандидатів на вакантні посади у виконавчому комітеті Люботинської  міської ради, а також до переліку вимог при атестуванні посадових осіб. 

5. Начальнику відділу забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики (Іщенко Т.О.)  розмістити текст Кодексу на інформаційному стенді установи.
6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на керуючу справами виконкому Приходько Т.Г.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову Теличка В.О.

 

Міський голова           В.О.Теличко 

 

Завантажити кодекс основних правил поведінки посадової

особи виконавчих органів Люботинської міської ради: kodeks-pravil.rar [26.53 Kb] (cкачувань: 60)