Веб-портал міста Люботин » Головна » "За чисте довкілля" - підсумки весняної акції

 "За чисте довкілля" - підсумки весняної акції
Автор: Chekardina   Додано:4 червня 2013   Переглядів:1071   Категорія - [Головна, Екологія міста]
 
 (голосів: 0)

Інформація

про підсумки проведення в м. Люботині  щорічної  Всеукраїнської весняної  акції з благоустрою «За чисте довкілля» 

 

 

За березень-квітень в ході акції «За чисте довкілля» в цілому у м. Люботин прибрано:

-          12,0 тис. м² прибудинкових територій (проведено суботники спільно з мешканцями),

-          6 парків та скверів загальною площею 459,5 тис. м²,

-          14 кладовищ,

-          15 братських могил, меморіальних комплексів, тощо,

-          ліквідовано 30 стихійних звалищ, зібрано близько 900 м³ відходів,

-          висаджено 107 саджанців дерев,

-          здійснено 3 перевірки щодо дотримання Правил благоустрою території м. Люботина, винесено штрафів на суму 2,89 тис. грн.,

-          впорядковано дитячі та спортивні майданчики.

«День довкілля» був проведений 20.04.2013 р. у центральному міському парку та на інших територіях і об'єктах, закріплених за установами, організаціями та підприємствами міста. У суботнику взяло участь 34 установи, організації та підприємства (в тому числі об'єкти торгівлі), 1860 чоловік, в тому числі 25 волонтерів). Задіяно 7 одиниць прибиральної техніки. Прибрано 4,65 тис. м² прибудинкових територій, 1 парк та 1 сквер (21,5 тис. м²), 4 кладовища, 8 братських могил та меморіальних комплексів, очищено 3,0  тис. м² берегів ставків, ліквідовано 5 стихійних звалищ сміття, зібрано близько 30 м³ відходів.

У центральному міському парку під час суботнику було проведено прибирання опалого листя, сміття, кронування дерев біля дитячого майданчику та вздовж головної алеї, побілено дерева та бордюри на головній алеї, впорядковано територію дитячого та тренажерного майданчику, території стадіону та майданчику для мініфутболу, меморіальний комплекс.

Шкільними закладами міста проведено прибирання власних територій, зібрано опале листя, побілено бордюри, розбито квітники, висаджено більше 107 саджанців дерев.

Протягом травневих свят у м. Люботин було виявлено та ліквідовано 6 стихійних звалищ побутових відходів:

            - перехрестя вул. Радянська — вул. Театральна, поблизу дитячого майданчика (колишній кінотеатр “Маяк”);

            - перехрестя вул. Радянська — вул. 8 Березня;

            - початок вулиці Кооперативної;

            - вул. Деповська, № 52 - № 54;

            - головний вхід на Центральне кладовище по вул. Леніна;

            - вул. Деповська — пл. Комсомольська (р-н вугільного складу).

У роботах брало участь 2 комунальних підприємства (Люботинське КЖРЕП ЛМР ХО та ВУКГ ЛМР ХО), які займалися вивезенням відходів від населення приватного сектору і багатоквартирних будинків за графіком та ліквідацією стихійних звалищ, прибиранням об'єктів благоустрою.

Задіяно 32 працівника та 5 одиниць прибиральної техніки, вивезено близько 35 м³ відходів.

З 10 по 17 травня були ліквідовані звалища по вул. Гайдара, вул. Гавенка (колишня ЗОШ № 7), вул. Шевченка (поблизу Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту), вул. Травневій, біля зупинки «Травнева» (Київська траса), на в’їзді в місто, вул. Радянська / пров. Короткий, вул. Радянській (поворот на ВУКГ ЛМР ХО), вул. Мереф’янській, повторно ліквідовано звалище біля колишнього к-ру «Маяк», по вул. Кооперативній, Деповській № 54, вул. Деповська — пл. Комсомольська (р-н вугільного складу). Вивезено близько 50 м³ відходів.

Розпочато покіс трави вздовж узбіч доріг (близько 45 км) та на прибудинкових територіях (близько 3,5 тис. м²).

Нещодавно силами мешканців с. Смородське за спонсорської допомоги та допомоги ВУКГ ЛМР ХО було ліквідовано звалище у лісопосадці на межі з с. Березівське Дергачівського району. На даний час ВУКГ ЛМР ХО ведуться роботи з ліквідації звалища в р-ні ст. Любовка та вздовж лісополоси біля дороги на станцію Водяне (Сухий яр, кладовище).

Станом на 14.05.2013 р. адміністративною комісією міста в цілому розглянуто 17 протоколів про адміністративні правопорушення, винесено штрафів на загальну суму 5712 грн.

В ході акції особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості не залучалися.

Шляхом нарад з головами квартальних комітетів міста, публікацій на офіційному сайті міста та в бюлетні «Люботинський вісник», розповсюдження пам’яток та попереджень проведено значну інформаційну роботу з населенням щодо благоустрою, роз’яснення обов’язків громадян у цій сфері, укладання договорів на вивезення побутових відходів, тощо. Станом на 04.06.2013 р. укладено 1059 таких договорів. Також розроблюється положення про проведення конкурсу на кращий квартал міста для заохочення мешканців до підтримання порядку на вулицях та прибудинкових територіях.

Крім того, проведено роботу з підприємцями, власниками торговельних об’єктів міста. Розіслані відповідні попередження щодо утримання фасадів будівель та прилеглих територій в належному стані.

На основних маршрутах міського транспорту (дошки об’яв, громадський транспорт) також розміщено інформацію щодо основних вимог Правил благоустрою території м. Люботина та графіків вивезення відходів, укладання договорів, тощо.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.