Веб-портал міста Люботин » Головна » На відновлення всіх спортивних майданчиків на території Харківщини необхідно понад 400 млн. грн.

 На відновлення всіх спортивних майданчиків на території Харківщини необхідно понад 400 млн. грн.
Автор: Chekardina   Додано:21 червня 2013   Переглядів:1059   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

На відновлення всіх спортивних майданчиків на території Харківщини необхідно понад 400 млн. грн.

Про це в ефірі програми «Час влади» на ХОД ТРК повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. Зокрема, він зазначив, що розвиток спорту в Україні є однією з соціальних ініціатив Президента України, і в Харківській області цьому приділяється велика увага.

«Наше завдання - створити всі умови для того, щоб діти займалися спортом. І не просто створити умови, а зробити так, щоб спорт був доступним для молодого покоління. Тому сьогодні в Харківській області активно відновлюється спортивна мережа, тобто встановлюються тренажерні майданчики, спортивні поля з синтетичним покриттям і т.д. Також, завдяки головам районних адміністрацій і просто небайдужим людям закуповується спортивний інвентар до навчальних закладів регіону. Ми нещодавно порахували, що на відновлення всіх майданчиків на території Харківської області необхідно понад 400 млн. грн. Такі питання за день не вирішуються. Але ми рухаємося цим шляхом і поступово ми відновимо спортивну інфраструктуру в регіоні і зробимо спорт доступним», - сказав Євген Савін.